Hlavní stránka Svatební kytice

Svatební kytice Hořovice

svatební kytice HořoviceSvatební den je v životě jen jeden, a proto musí být vše dokonalé. Svatební kytice bude určitě na nejedné fotografii, a proto musí být fantastická a přesně podle Vašeho přání. Rádi Vám pomůžeme nejen se správným výběrem svatební kytice, ale i dalších květin (květiny pro maminku, babičku, svědkyně, družičky, ženichovy do klopy, svatební výzdoba aut, svatební výzdoba stolů, tak, aby vše ladilo.

Na našich prodejnách Vám ochotně pomůžeme při výběru svatební kytice, květin pro maminky, babičky, svědkyně, družičky, ženichovi do klopy a i květinové ozdobení aut, svatebních stolů a svatebních prostor. Dodáme Vám i myrty a myrtové věnečky, bílé mašličky nebo srdíčka do klopy svatebčanům.


Svatební kytici, květinovou výzdobu a styl dekorací si většinou nevěsta vybírá podle svého vkusu.

Tvar a velikost kytice by měla být vybrána i s ohledem na postavu nevěsty. Trendem poslední doby je ladit celou „svatbu“do jedné barvy nebo do barev tzv. “tón v tónu“.

V dnešní době je možné použít jako svatební všechny dostupné druhy květin. Většinu květin lze sehnat celoročně, ale u některých druhů je posezonní cena o hodně vyšší a kvalita a trvanlivost naopak nižší.

Rozdělení svatebních kytic podle vazby:

Vázaná svatební kytice
(nevěsta drží stonky květin)
Vypichovaná svatební kytice
(květy jsou vpichované do aranžovací hmoty
v plastovém držáku, který nevěsta drží)
svatební kytice Hořovice - vázaná svatební kytice Hořovice

Kulatá svatební kytice tzv.biedermaier

Převislá svatební kytice
svatební kytice Hořovice - kulatá svatební kytice Hořovice - převislá

Objednávku svatební kytice a ostatních kytic a dekorací je nejlepší sjednávat osobně přímo na prodejně, ale rádi s vámi objednávku vyřídíme i po telefonu 311 514 433 nebo e-mailu (info@kvetinyhorovice.cz). Můžete si samozřejmě přinést nebo nám zaslat své fotografie nebo obrázky toho, jaká svatební kytice by se Vám líbila. Objednávku svatební kytice doporučujeme udělat alespoň 14 dní před konáním svatby, ale v případě potřeby jsme schopni Vám pružně vyjít vstříc.

Mezi svatební výzdobu patří:
- svatební kytice pro nevěstu
- korsáž do klopy pro ženicha (zpravidla se volí 1květ stejného druhu jako svatební kytice + přízdoba)

Zeptejte se

Jméno*:
E-mail*:
Telefon:
Váš dotaz*:

antispam
Zadejte text z obrázku
* Takto označená pole je nutné vyplnit.

Sdílet na FacebookSdílet na Google+
Administraci zajišťuje redakční systém společnosti NETservis s.r.o.