Hlavní stránka Svatební kytice Svatební kytice pro maminky

Svatební kytice pro maminky

svatební kytice pro maminkyMaminky jsou na svatbě občas důležitější než samotná nevěsta s ženichem a proto by se i květinám pro ně měla věnovat odpovídající pozornost. Pro maminky se většinou vybírá svatební kytice ze dvou následujících variant:

Levnější – menší kytička ze 3-5 květů plus zeleň (italský ruscus, buxus, atd.) dle výběru nevěsty. Svatební kytice pro maminky by měla jednak barevně ladit s celou svatební výzdobou a jednak může být přihlíženo i k barvě oblečení maminek. Stejně tak mohou být použity i stejné druhy květin jako u svatební kytice. Nejlevnější varianta je použít pouze jeden květ - cena může začínat cca na 60,- Kč.

Dražší – svatební kytice pro maminky jsou zmenšenou napodobeninou svatební kytice nevěsty. Celá svatba tak vypadá více sladěná, než když je zvolena levnější varianta. Cenově je možné zmenšeninu pořídit v závislosti na svatební kytici nevěsty v cenovém rozpět 350 - 750 Kč.

Svatební kytice pro obě maminky by měla být stejná! Mohou se lišit jen v barvě vzhledem k oblečení, ale složení kytice by mělo být stejné.

 

Zeptejte se

Jméno*:
E-mail*:
Telefon:
Váš dotaz*:

antispam
Zadejte text z obrázku
* Takto označená pole je nutné vyplnit.

Sdílet na FacebookSdílet na Google+
Administraci zajišťuje redakční systém společnosti NETservis s.r.o.